Whatsapp Yabancı Numara - Sms Onay Nasıl Alınır?

Whatsapp Yabancı Numara - Sms Onay Nasıl Alınır?

Whatsapp Yabancı Numara İle Hesap Açmak


Dijitalleşen dünya ile günümüzde Whatsapp sıkça kullanılmaktadır. Akıllı telefonlar için kurulmuş bu platform genelde mesajlaşma ve arama yapmak için kullanılır. Tabi fotoğraf, video, dosya vb. şeyler göndermek için de kullanılabilir. Whatsapp mesajlaşma konusunda işimizi çok kolaylaştırmıştır. Çevrenizden bir çok kişi Whatsapptan konuşuyor veya grup oluşturup arkadaşları ile beraber bu platform üzerinde vakit geçirebiliyor. Yabancı numara alma konusuna gelecek olursak çoğu insan +90 yerine başka bir numara olsa da kullansam demiştir. Bende dahil olmak üzere insanlar böyle şeyleri isteyebilir. Whatsapp da yeni bir hesap oluşturmak sitemiz sayesinde çok kolay. Sitemize üye olup Whatsapp veya birçok platformda kullanabileceğiniz onlarca ülkeden tek kullanımlık mobil sms onay alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve güvenilir hizmet için hemen İyiOnay.com da üyelik oluşturun ve hizmetlerimizden faydalanmaya başlayın bu hizmetlerden yararlanmak çok basit ve kullanışlıdır. 


Whatsapp Sms Onay Neden Yapılır?


Çoğu platformda sms onay sistemi kullanılmaktadır. Whatsapp da her hesap için 1 adet numara kullanmanız gerekmektedir. Eğer numaranızı Whatsapp ile paylaşmak istemiyor veya yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız iyionay.com olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Sitemizde oluşturacağınız üyelik ile işlemlerinizi hızlıca halledebilir sorularınızı 7/24 açık olan destek sistemimize sorabilirsiniz.


Whasapp Sms Onay Nasıl Yapılır?


Sitemize üyelik oluşturduktan sonra kişisel numaranız ile yapabileceğiniz tüm işlemleri yabancı numaralar ile sitemizin panelinden yapabileceksiniz. Aldığınız numarayı Whatsapp’ın üyelik için istediği numara yerine yazacaksınız ve sitemiz üzerinden gelen kodu Whatsapp'ın kısmına yapıştıracaksınız. Gördüğünüz gibi sitemizi kullanmak oldukça basittir.


Kişisel Numaralarımızla Açtığımız Üyeliklere Alternatif


Örnek verecek olursak mesela Whatsappta üyelik oluşturmak istiyorsunuz fakat sizden 1 adet numara isteyecek. O zaman iyionay.com olarak güvenilir ve kişisel verilerinizi koruyacak hizmetimizi kullanabilirsiniz. Sitemizden aldığınız numara ile kendi numaranızı veya bilgilerinizi kullanmak zorunda kalmayacak kişisel verilerinizi güvende tutmuş olacaksınız. Ayrıca bazı sitelerde olan sms ile reklam veya kampanyalar ile rahatsız eden olaylara maruz kalmayacaksınız. Hizmetimizde sizlere sunduğumuz sanal numaraların fiziksel bir karşılığı yoktur. Sadece sizin her türlü üyelik için kullanabileceğiniz numaralar mevcuttur. Bu hizmeti içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tabi sms onay hizmetimizden yararlanmak size kalmış. Dijital dünyada dolandırıcılık ve sahtekarlık arttığı için kendinizi güvende hissetmek için hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


03/06/2021 11:38:09