Uygun Fiyat Yüksek Kalite Hizmet İyionay.com'da

Uygun Fiyat Yüksek Kalite Hizmet İyionay.com'da

Uygun Fiyat Yüksek Kalite Hizmet İyionay.com'da


Teknoloji sürekli gelişme ivmesiyle devam ediyor. Hayatımıza kolaylıklar sağlayan bu teknoloji aynı zamanda tehlikeli de olabiliyor. Artık insanlar sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek istediği zaman bunu bir klavye üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyor. Bunu kimlik bilgilerinizle veya kişisel bilgilerinizi kullanarak da yapabiliyor. Kişisel numaranız da bir bakıma sizin için kimlik bilgisi kadar değerli. Sizin adınıza harcamalar yapıp büyük borçları üzerinize bırakabiliyorlar. Veya en basiti özel hayatınıza müdahale söz konusu. İyionay.com olarak biz size bu konuda ihtiyaç duyduğunuz güvence garantisini sunuyoruz. Kendi özel numaranızı kullanmadan dilediğiniz numara onay işlemleri farklı bir numarayla sağlanır. Size sağladığımız özel numara ile sosyal medya platformları üzerinde sms onay işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 Hizmetlerimiz

 

 Mobil onay işlemleri internette sizden istenen bir doğrulama yöntemidir. Sahip olduğunuz hesapların güvenliğini korumak amacıyla sizin kişisel numaranız talep edilir. Size tanımlayacağımız özel numaranın sizin olup olmadığı sizin dışınızda kimse tarafından bilinmez. Üzerinize kayıtlı olmayan bir numaranız olacak ve sms onay gerektiği zaman kullanabileceksiniz. Üstelik kullanırken hiç zorlanmamanız için üst düzey yazılım çözümlemesi ile basit bir arayüz tasarladık. Numarayı kullanabilmeniz oldukça kolay ve mobil onay kodu saniyeler içerisinde size ulaşır. Facebook, Instagram, Twitter, Telegram ve Linkedin gibi. Pek çok sosyal medya platformları ve web siteleri spam sms göndererek sizi meşgul edebilir. İstediğiniz bütün hesapları kiraladığınız numaraya bağlayabilirsiniz. Bu sayede şahsi numaranız sadece sizin istediğiniz rehber ve sms kayıtlarından ibaret olur. 

 

 Dilediğiniz Alan Kodunu Kullanın

 

 İyionay size pek çok ülke numaralarını da sağlayabilmektedir. Dilediğiniz ülkenin numarasıyla mobil onay gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız bu numara size sınırsız kullanım hakkıyla sağlanır. Bu konu oldukça önemli. Tek veya birkaç kez kullanımlık numara onay işlemleri için farklı bir numara edinmek istemezsiniz. Ancak size tanıdığımız sınırsız sms onay hakkı özellikle fırsat olarak bulunur.

 

 Uygun Fiyat Garantisi

 

 Firmamız uygun fiyatlı numara onay için kaliteli hizmeti birincil politikası olarak görmektedir. Sektörümüz serbest piyasa ekonomisi kapsamında belirlenen fiyatları kabul etmektedir. Ancak firmamız özellikle fiyatların uygun olması konusunda hassastır. Her müşterinin memnun olması için hizmetin kalitesini de sabit fiyat üzerinden arttırmayı hedefliyoruz. 


19/06/2021 13:34:55