SMS onay nedir?

SMS onay nedir?


Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internet hayatımızı kolaylaştırmış ve bize bir çok konuda yardımcı olmuştur. İnternette geçirdiğimiz bu zaman gittikçe artıyor ve bu gün içerisinde internet üzerinden kullandığımız uygulamalar sizden üyelik isteyebiliyor. "SMS onay nedir?" diye merak ediyorsanız size hizmetimizden biraz bahsedeceğim. SMS onay genel olarak mobil uygulamalarda doğrulama (onaylama) için kullandığı sistemdir. Oyunlar vb. platformlarda da bu sistem kullanılabilir. Bu sistemin amacı gerçek biri olduğunuzu kanıtlamak veya istenmeyen hesapları engellemektir. Şahsi numaranızı kullanmak istemiyorsanız veya ifşa etmek istemiyorsanız veya yeni bir numara ile doğrulama (onay) yapmak istiyorsanız bu hizmeti kullanabilirsiniz. Hizmetin kullanışı çok basittir İyiOnay.com olarak size kaliteli ve uygun fiyatlı numaraları hizmetinize sunarız. Bu verdiğimiz hizmeti tüm sosyal medya mecralarında kullanabilirsiniz instagram, twitter, whatsapp vb. Sunduğumuz hizmet basit ve kullanışlıdır. Seçtiğiniz ülkenin numarası ile tek kullanımlık numarayı alıp doğrulama yapıp kendinize yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.  İyiOnay.com’u kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde numara onayını istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 


Sms Onayın Mantığı Nedir?


SMS onay konusunda fazla bir bilgiye sahip olmayabilirsiniz. İlk defa bu konuya bakıyorsanız size yardımcı olmak için buradayım. SMS onayın mantığı ekstra bir hesap kullanmak veya sosyal medya platformlarına bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Sms onayda dikakt edilmesi gereken diğer bir husus güvenilir bir site kullanmaktır. İyiOnay.com olarak size güvenilir ve kaliteli hizmetin garantisini veriyoruz. SMS onayı sadece sosyal platformlarda değil oyunlar veya daha farklı şeyler için kullanabilirsiniz. SMS onay size ekstra bir hesap veya güvenlik sağlar. SMS onayda kullanılan numaralar sanal numaralardır bu sanal numaralar gerçek gibidir fakat fiziksel değildir. İstediğiniz ülkeden en uygun fiyata numara onayı almak için sitemiz olan iyionay.com size yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan soruları çekinmeden destek ekibimize sorabilirsiniz.


Sms Onay Nasıl Yapılır


İlk defa sms onay yapacaksanız bu konuda size yardımcı olmak isterim. Sms onay için ilk adım hızlı ve güvenilir olan sitemize kayıt olmaktır. iyionay.com’a kayıt olurken telefon numaranızı istemeyiz sadece hesabınızdaki bakiyeyi güvende tutmak için e posta ve şifre yazmanız gereklidir. Kayıt olduktan sonra ekranda önünüze gelen hizmetlerden ihtiyacınız olanı ve istediğiniz ülkeyi seçip hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aradığınız hizmet yoksa bize canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Size kaliteli ve uygun fiyatlı numaralar sağlıyoruz. Ayrıca aklınızda kalan başka sorular varsa sitemiz üzerinden destek talebi oluşturabilir yada e-postamız olan destek@iyionay.com adresimize yazabilirsiniz.


Sms Onay Fiyatları


En uygun fiyata numara onay almak için sitemizi kullanabilirsiniz. Peki fiyatlar nedir? Fiyatlar seçtiğiniz ülkeye göre değişiklik gösterir. Ve ödeme olarak da sanal pos kullandığımız için kart bilgilerinize erişimimiz kesinlikle yoktur. Fiyatlarımız 0.65TL den başlar ve ülkeye göre artar. Sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız sitemize bakabilirsiniz.


Sanal Numara Nedir?


Hizmetinize sunduğumuz numaraların hepsi sanaldır ve kişiye özeldir yani numaraların fiziksel bir karşılığı yoktur. Sanal numaraları 1 kere kullanabilirsiniz ve bu numaralar sanal olduğu için sizin üstünüze değildir kimse ile paylaşılmamaktadır. Kendi numaranızı kullanmadan numaranız  ile yapacaklarınızı sanal numaralarla kurduğumuz bu sistem üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 


İyionay.com’un Avantajları


İlk olarak piyasada kaliteli ve en uygun fiyatları sunan bir sisteme sahibiz.

Kullandığımız sanal poslar sayesinde kart bilgileriniz güvendedir. Kullandığınız bilgiler size özel olup kimseyle paylaşılmaz veya kimsenin eline geçmez.

Yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz kadar farklı ülkelerden veya platformlardan numaraya sahip olabilirsiniz.

Bazen sms onayı yaparken sitelerde sorun çıkabiliyor onay kodu gelmeyebiliyor. Bu durumda eğer sms onayınız elinize ulaşmazsa veya bir sorun çıkarsa bakiyeniz otomatik olarak belirli ve kısa bir süre içinde geri ödenir. 

7/24 bize ulaşabilir merak ettiğiniz soruları canlı destek üzerinden veya sistemimiz üzerindeki destek talepleri kısmından bize soru sorabilirsiniz.


22/05/2021 14:01:20