Sms Onay Nasıl Yapılır?

Sms Onay Nasıl Yapılır?

İyiOnay.Com’da Sms Onayı Nasıl Yapılır?


Sitemizi ilk defa görüyorsanız ve nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız size yardımcı olmak için buradayım. İlk olarak siteyi kısaca tanıtayım. İyiOnay.Com olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde bir sürü platformda numara onayı (sms onay) sağlıyoruz. Sitenin kullanımı basit ve hızlıdır. 


İlk olarak siteye kayıt olalım. Eğer daha önceden bir üyelik oluşturduysanız yeni hesap açmanıza gerek yok. Siteye kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmenizi rica ederiz.


Siteye kayıt olduktan sonra bakiye yükle seçeneğine tıklayın. Bakiye yüklemenin minimum limiti 5 TL dir. Sitemizde online ödeme sistemi bulunduğundan alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.


Bakiye yükle kısmından sonra gerekli bilgileri doldurarak online ödeme kısmına geçebilirsiniz. Telefon numaranız sitemiz tarafından alınmaz veya depolanmaz online ödeme sistemi için gerekli bir husustur.Eğer bakiye yükleme konusunda bir sorunuz veya sorununuz varsa canlı destek üzerinden veya destek talebi oluşturma sekmesinden size yardımcı olabiliriz. Canlı destek sitenin sağ alt köşesindeki sohbet baloncuğudur.

Destek talebi gönderme konusunu da anlattıktan sonra istediğiniz numaraya nasıl erişebileceğinizi anlatacağım.Bakiyenizi yükledikten sonra İyiOnay.Com simgesine tıklayıp ana ekrana geri dönüyoruz.Kalan bakiyenizi bu panelden görebilir numara al kısmından istediğiniz hizmeti seçebilirsiniz. 

İstediğiniz hizmeti seçtikten sonra istediğiniz ülkeyi seçebilir fiyatlarını karşılaştırabilir ve seçtikten sonra numara al kısmına tıklayabilirsiniz. 


Aldığınız numaraların sms'i burada gözükür. Yukarıda yazdığı gibi 10 dakika içinde iptal ederseniz ücret bakiyenize otomatik iade edilir.


25/05/2021 16:55:34