Sanal Numara Nedir?

Sanal Numara Nedir?

Sanal Numara Nerelerde Kullanılır? 

Bu çağda akıllı telefonu olmayan neredeyse yok denecek kadar az kişi var. Yaşlı dedelerimizde bile akıllı telefon mevcut. Kullandığımız bu akıllı telefonların içinde bulunan uygulamalar sayesinde zamanımızı geçiriyor, oyun oynuyor veya sosyalleşebiliyoruz. Peki bu uygulamalarda sanal numara kullanabilir miyim? Sanal numaralar tek kullanımlıktır ve birçok platformda bu numaralar kullanılabilir. Bu sanal numarayı (onayı) nasıl elde edebileceğinizi diğer makalemizde açıkladık. Bu numaralar hangi platformlarda kullanılır sorusu aklınıza takılmış olabilir. 

Sanal Numaralar Hangi Platformlarda Kullanılır

Dediğimiz gibi bir çok yerde kullanılabilen bu sanal numaraların olayı şudur. Örnek verecek olursak Whatsapp kullanmak istiyorsunuz veya kullanıyorsunuz. Whatsapp her hesap için sizden kesinlikle 1 numara ister ve bu numaradan başlangıçta 1 kere onay alır ve daha sonra sizden onay istemez ancak telefonunuzdan bu uygulamayı silerseniz hesabınıza bağlanmak için tekrar bir onaya ihtiyaç duyarsınız. Kişisel numaranızı bu platformlar ile paylaşmak istemiyorsanız veya yeni bir hesap istiyorsanız sanal numara tercih etmek en iyisidir. Bu tercih sadece Whatsapp için geçerli değil iyionay.com olarak size bir sürü dijital platformda kullanacağınız bir sürü ülkeden piyasadaki en iyi fiyatlara sanal numara sağlıyoruz. 

Sanal Numaraya Güvenebilir Miyim?

Bu soru sıkça sorulan soruların arasında. Sanal numara satan (yani SMS onay) bir sürü site bulunmakta fakat hepsinin güvenilir olduğu söylenemez. Bu yüzden sizin için kurduğumuz İyiOnay.com da içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz profesyonel olarak hazırlanmıştır ve ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmanız içi online ödeme sistemi bulunmaktadır. Bu ödeme sistemi sayesinde güvenilir ve profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz. Sanal numara kullanmakta hiçbir sorun yoktur bu numaralar fiziksel değildir ve sizin üzerinize de açılmaz dijital platformlar için tek kullanımlık SMS sağlar ve aynı numara 2 kere kullanılmaz.

Ücretsiz Sanal Numara Alabilir Miyim?

Bu hizmeti sağlayan birkaç uygulama var fakat numaralar kişiye özel olmadığı için toplu kullanım olduğu için ya işinize yaramaz yada hesabınız kapanabilir. Çoğu uygulamanın numaraları sosyal mecralar tarafından yasaklanmıştır ve kullanmak mümkün değildir. Bu hizmetle çoğu sosyal platforma üyelik oluşturamazsınız. Sanal bir numaraya ihtiyacınız varsa sitemize göz atabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında sorunuz olursa canlı desteğe veya sitemizin destek sistemi üzerinden destek talebi gönderebilirsiniz.

Sanal Numara Günümüzde Ne Kadar Popüler

Sanal numaralar eskiden bilinmese de günümüzde çok popüler olmaya başladı. Çoğu kişi yeni bir hesap oluşturmak veya kişisel amaçlarla bu hizmetten faydalanıyor. Günümüzde bu kadar popüler olması insanların gizli olmaya ihtiyaç duyuyor olmasından olabilir. Bir oyunda veya platformda daha fazla hesaba ihtiyaç duyanlar olabilir. Bu nedenle kullanabileceğiniz en iyi hizmet sanal numaralardır. 


22/05/2021 13:06:37