PayPal Sms Onay - Sanal Numara

PayPal Sms Onay - Sanal Numara

PayPal Sms Onay - Sanal Numara


PayPal hem kişisel kullanıcılar hemde kurumsal kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Kolaylıkla tüm alışverişlerinizi veya diğer işlerinizi bu uygulama sayesinde yapabilirsiniz. Kolayca para transferi vb. durumlar da bu uygulama içerisinde mevcut. PayPal hesabı oluşturmak için temel şartlardan 1 tanesine yani e postaya ihtiyacınız olacaktır hali hazırda e postanız olduğunu düşünüyorum eğer yoksa tabi kendiniz açabilirsiniz. Diğer şartlardan 1 tanesi telefon numarası yani sms onaydır. Sitemizin üzerinden kolaylıkla ve güvenli bir şekilde sms onay alıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için uğraşıyoruz. Sitemizin üzerinde sadece 1 platform veya ülke değil birçok ülke ve birçok platform mevcut Hemen sitemize kayıt olup kalitenin tadını çıkarabilirsiniz. PayPal neredeyse tüm dünyada hizmet veriyor fakat Türk kullanıcılar yabancı bir numara kullanmak zorunda. Bu işlemi yaparken sorun yaşıyorsanız canlı desteğe veya sitemizin üzerinde 7/24 açık olan destek sistemine yazabilirsiniz.


Türkiye’den PayPal Hesabı Oluşturmak


Türkiye üzerinden PayPal hesabı oluştururken Vpn kullanmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Vpn sizi başka bir ülkeden bağlanıyormuş gibi göstereceğinden rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Türkiyeden sms onay yapılmadığı için Vpn üzerinden seçtiğiniz ülkenin sms onayını alıp birkaç dk içinde hesabınızı oluşturabilirsiniz.


PayPal Sms Onay


Sitemize kayıt olduktan sonra seçtiğiniz herhangi bir ülkeden sms onay almak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yüklemenin alt limiti 5TL dir fakat papara ile ödeme kısmına gelirseniz istediğiniz miktarda bakiye yükleyebilir ve işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Bakiye yükledikten sonra panele geri dönüp PayPal kısmından seçtiğiniz ülkenin sms onayını alınız. Aldığınız onay numaralarım kısmında gözükecektir. Bozuk veya kullanılmayan sms onaylarda sitemiz bakiyenizi otomatik olarak geri iade eder. Bunun dışında ödeme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız canlı desteğe ulaşabilir sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.


Paypal Sms Kodu Hangi Sürede Ulaşır?


Yapacağınız sms onayın süresi ülkelere göre değişmektedir çoğu zaman max 2 dakika içerisinde mobil onayınızı almış olursunuz. Mobil onayınız gecikirse veya farklı problemlerle karşılaşırsınız numarayı iptal edip yeni bir numara veya farklı bir ülkeden numara alıp sms onayınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz


03/07/2021 19:40:45