Numara Kiralama Nedir?

Numara Kiralama Nedir?

Numara Kiralama Nedir?


Numara kiralama sizlere kolaylık sağlayan hizmetlerimizden bir tanesidir. Hızlı ve kullanışlı olan bu hizmet amaca göre tek kullanımlık sms onaylardan daha çok işe yarar. Bu hizmet sayesinde 1 kerelik sms onay değil dilediğiniz süre boyunca sms onay için numarayı kiralayıp kullanabilirsiniz. Kiraladığınız numara çoğu platformda kullanılabilir platformlar süre boyunca üzerinden sınırsız sms onay alabilirsiniz. Kısaca kiraladığınız numaraya gelen smsleri kiraladığınız süre boyunca görebilir dilediğinizce kullanabileceğiniz bir hizmettir.


Numara Kiralama


Normalde sms onay alırken sadece 1 kerelik onay almak can sıkıcı olabiliyor. Tabi kullandığınız platforma göre değişir. Numara kiralamak basit ve kolay olduğundan artık bu durum büyük bir sorun değil. Dilediğiniz ülkenin numarasını istediğiniz süre boyunca kullanabildiğiniz bu hizmetten yararlanıp sms onaylarınızı kolayca yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz numara kiralama hizmetinde 10larca ülke bulunmaktadır dilediğiniz ülkeyi listeden seçip bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz numarayı istediğiniz platformda kullanıp süre boyunca istediğiniz kadar sms onay alabilirsiniz. Mesela aldığınız numarayı Whatsapp platformunda kullandınız ve onayınızı yaptınız daha sonradan aynı numara ile telegram onayı yapabilir veya diğer platformlarda sms onayını rahatlıkla kullanabilirsiniz. ALdığınız numarayı süre boyunca birçok platformda kullanabilirsiniz. 


Numara Kiralama Sistemi Nasıl Kullanılır?


Sitemizi kullanmak çok basittir. Siteye kayıt olduktan sonra panelde bulunan numara kirala kısmına tıklayıp dilediğiniz ülkeyi seçtikten sonra satın alma işlemini tamamlayın. Numaranız numara kiralama kısmındaki “K. Numaralar” kısmında gözükecektir.Numara Kiralama Sistemi Nasıl Çalışır?


Numara kiralama sistemi istediğiniz ülkeden seçtiğiniz süre boyunca çoğu platformda belirlediğiniz süre boyunca sürekli olarak sms onay almanızı sağlar. Her platform için 1 kere onay yapabilir o platformdan gelen smsleri ayarladığınız süre boyunca görebilirsiniz. Kiralayacağınız numara sanal bir numara olduğu için güvenli sizlere sunduğumuz hizmet kaliteli olduğu için rahatlıkla numarayı kullanabilirsiniz.


Neden Numara Kiralanır?


Bilgilerinizi paylaşmaktan çekiniyor veya sürekli telefonunuza gelen sms reklamlarından sıkıldıysanız hizmetimizden yararlanıp bu durumların önüne geçebilirsiniz. Tabi bu hizmetten yararlanma nedenleri değişiklik gösterebilir. Bir platformdan sürekli olarak sms almanız gerekiyorsa site site dolaşmayıp sizlere iyionay.com olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


Numara Kiralamanın Avantajları Nedir?


Kiraladığınız numarayı süre boyunca sınırsız bir şekilde istediğiniz cihaz üzerinden kullanabilir sms onay yapabilirsiniz.


  • Sınırsız mesaj alma hakkına sahip olursunuz.

  • Onay kodlarının gelme süresi daha kısa olur.

  • Sadece kod değil gelen tüm mesajları tamamı ile okuyabilirsiniz.

  • Kiraladığınız numara kimseye satılmaz.

  • Daha kolay sms onay yaparsınız.

  • İstediğiniz platformda kullanabilirsiniz.


Numara Kiralama Fiyatları


Sizler için uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Numara kiralama fiyatları ülkeye ve alacağınız süreye göre değişkenlik göstermektedir. iyionay.com a kayıt olup fiyatları inceleyebilir istediğiniz ülkenin numarasına sahip olabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz hizmetler sayesinde uygun fiyatlı hizmet için site site dolaşmanıza gerek yok.
15/06/2021 14:22:26