İnternetten Nasıl Para Kazanılır

İnternetten Nasıl Para Kazanılır

İnternetten Para Kazanmak


Teknolojinin gelişmesi ile önümüze bir sürü fırsat çıkıyor ve bu fırsatları nasıl kullanacağımız hakkında çok bir bilgimiz olmayabiliyor. İnternette olan fırsatlardan 1 tanesi olan İnternetten para kazanma konusunda birkaç basit şeyden bahsedeceğim. İnternetten para kazanmak bazen çok zor bazen ise çok kolay olabiliyor kişiye göre değişebiliyor. İlk olarak kolay olandan bahsedecek olursak çok fazla kazanamayacağınız fakat kendinize harçlık çıkarabileceğiniz görev yap para kazan sitelerine göz atabilirsiniz. Bu siteler hakkında pek bir bilginiz yok ise biraz bahsedeyim. Bu sitelerde sizlere basit telefondan kolayca yapabileceğiniz görevler verilir. Uygulama indirmek veya yorum yapmak gibi. Siteden siteye alacağınız para değişkenlik gösterebilir. Bu siteler sayesinde çok fazla olmasada para kazanabilirsiniz. Başka türlü internetten para kazanma yolu arıyorsanız bu makale size yardımcı olabilir. Forumlarda veya başka yerlerde hesap satarak para kazanabilirsiniz. Çok zor değil fakat platforma göre zorluğu değişebiliyor. Mesela Gmail satışı yaparak para kazanabilirsiniz fakat gmail açarken sizden güvenlik için telefon numarası isteyebiliyor bu nedenle kolayca sms onay yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz iyionay.com . Son olarak biraz yatırım gerektiren fakat uğraştıktan sonra güzel para kazanabileceğiniz bir site açabilirsiniz fakat site açarken bu konuda bilginiz olması gerekmekte. Blog sitesi açıp makale yazıp siteni bu şekilde geliştirebilirsin. Veya site açmak yerine makaleni forumlarda veya makale satan yerlerde hazırlayabilirsin. 


YouTubeden Para Kazanmak


Zor yollardan bir tanesi ise youtubeden para kazanmak. Youtubeden para kazanmak oldukça zor ve çok emek gerektiren bir şey fakat tutacak bir konu bulursanız güzel gelirler elde edebilirsiniz. Youtubede garip bir şekilde tutan videolardan bir tanesi bebek eşyaları videoları bu konuda annenizden yardım alıp bu şekilde videolar çekebilirsiniz ingilzice başlık atıp daha fazla izlenmde elde edebilirsiniz.  

Türkiye’de ortalama 1 reklam görüntülenmesi 0.15 kuruşdur (Reklama göre değişir)

0,15 kr  x  50 (reklam izlenmesi) =  7,5 TL yapmaktadır.

Youtube Videoları her 1000 gösterim için için ortalama 7,5 TL ödeme yapmaktadır. Youtubede para hesaplamayı bu şekilde yapabilirsiniz. Tabi en düşük fiyattan hesaplama yaptığımızı söyleyebiliriz reklamın kalitesine göre alacağınız para değişebilir.

 19/09/2021 00:11:52