İnstagram Sms Onay - İnstagram Fake Hesap Açmak

İnstagram Sms Onay - İnstagram Fake Hesap Açmak

İnstagram Sms Onay


İnstagram platformu gün içinde sıkça kullandığımız, uzun vakitler geçirdiğimiz uygulamalardan bir tanesi. Fake hesap oluştururken veya İnstagramda başka türlü hesap oluştururken karşımıza sıkça çıkan bir durum olan sms onay güvenliği canınızı sıkıyorsa veya kişisel güvenliğiniz açısından kendi numaranızı paylaşmak istemiyorsanız hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Genel olarak İnstagramda yeni bir hesap açmak istiyorsanız her hesap için İnstagram sizden 1 adet sms onay isteyebilir. Çoğu platformun kullandığı sms onay sistemi günümüzde her yerde karşımıza çıkmaktadır. İnstagram da aynı sistemi kullandığı için sizlere bir sms onay gerekiyor fakat bulamıyor olabilirsiniz. Kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. iyionay.com üzerinde sizlere sadece İnstagram platformunda veya tek bir ülke üzerinden hizmet sunmuyoruz onlarca platform ve onlarca ülkenin numarasını alıp dilediğinizce kullanabilirsiniz. 


İnstagram Sms Onayı Neden Gerekli


Örnek verecek olursak hesabınız spam yediği zaman yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız sms onayı yapmanız gerekiyor. Kişisel numaranızı başka bir hesapta kullandıysanız ve yeni hesabınıza bir telefon numarası eklemek istiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İnstagramda birden fazla hesap açıyorsanız sms onay sistemimiz çok işinize yarayacaktır. Kaliteli ve uygun fiyatlı İnstagram sms onay için iyionay.com’u tercih edebilir herhangi bir sıkıntıda 7/24 açık olan destek sistemimize sorularınızı iletebilirsiniz.


İnstagram Sms Onay Al


İnstagram sms onay almak artık aşırı kolay. Site site dolaşmanıza güvenli bir yer aramanıza iyionay.com sayesinde ihtiyacınız yok. iyionay.com olarak sizlere güvenli bir hizmet sunuyoruz. Sitemize bakiye yüklemek de bi o kadar kolay ve güvenlidir. Yaşadığınız herhangi bir problemi 7/24 açık olan destek sistemimize sorabilirsiniz. İnstagram fake hesap yada yeni bir hesap açmanız için izlemeniz gereken yollar şunlardır, sitemize kayıt olup bakiyenizi yükledikten sonra İnstagram hesabı oluştururken sitemizin üzerinden istediğiniz ülkenin numarasını seçip onayınızı birkaç dakika içinde alabilirsiniz. Eğer daha önceden bir hesap oluşturmuş o hesaba sms onay yapmak istiyorsanız İnstagram ayarlarına girip telefon numarası istenen yere sitemizin üzerinden seçtiğiniz ülkenin numarasını yapıştırıp birkaç dk içinde sms onay alabilirsiniz. Birkaç dakika içinde gelmeyen sms onayları iptal edip başka ülkeyi veya aynı ülkeden tekrar sms onay deneyebilirsiniz. İptal ettiğiniz numaralar bakiyenize otomatik olarak geri yüklenir.


05/06/2021 21:30:31