Aynı Cihazda 2 Tane Whatsapp Hesabı Kullanmak

Aynı Cihazda 2 Tane Whatsapp Hesabı Kullanmak

Aynı Cihazda 2 Tane Whatsapp Hesabı Kullanmak


Teknoloji gün geçtikçe gelişiyor ve yeni şeyler ortaya çıkıyor. Uzun süredir hayatımızda olan uygulamaları her zaman telefonda tutuyor ve günlük hayatımızda sıkça kullanıyoruz. Örnek olarak şarkı dinliyor, fotoğraf çekiyor veya mesaj atıyoruz. Bugün bahsedeceğimiz konu çoğu kişinin sıkça kullandığı popüler bir mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp. Whatsapp platformu birçok konuda işimizi kolaylaştırıyor. Görüntülü konuşmak, mesajlaşmak, grup oluşturmak vb. işlere yarıyor. Uygulamayı indirmek ve kullanmak çok basit. Google Play ve App Store'dan Whatsapp uygulamasını indirebilirsiniz. 


Aynı Cihazdan 2 Tane Whatsapp Hesabı Nasıl Kullanılır?


Cihazınızda Whatsapp yoksa öncelikle Whatsapp indirmeniz gerekmektedir. Whatsapp indirdikten sonra kayıt olmak için kendi numaranızı veya sitemizde sizlere sunduğumuz sms onay hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde kendi numaranızı kullanmadan Whatsapp veya diğer platformlarda üyelik oluşturabilir dilediğinizce kullanabilirsiniz. Sizlere birçok platformda 10larca ülkenin numarasını sağlıyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli mobil onay için iyionay.com’u tercih edebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra telefonunuza indirmeniz gereken ek bir uygulama olacaktır.


Uygulama Klonlama Nasıl Yapılır


Android platformlar için bir sürü uygulama mevcut Dual Space veya Paralel Space uygulamasını indirip Whatsapp veya klonlamak istediğiniz başka uygulamalar varsa klonlama işlemi yapabilirsiniz. Eğer telefonunuzda fazla yer kaplamasını istemiyorsanız uygulama isminin sonuna Lite ekleyip daha az yer kaplayan sürümüne erişebilirsiniz.


Whatsapp uygulamasını klonladıktan sonra kayıt olmak için size yeni bir numara lazım olacak. Yukarıda belirttiğimiz gibi iyionay.com u kullanıp sizlere sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz. Sms onay yapmak için site site dolaşmanıza artık gerek yok. iyionay.com dan aldığınız numarayı Whatsapp platformunun telefon numarası istediği yere yapıştırın. En geç birkaç dakika içerisinde platformumuz üzerinde kayıt olmanız için gereken kod gözükecektir. Eğer kod gelmez veya bir sıkıntı çıkarsa endişelenmenize gerek yok ödediğiniz miktarda bakiyeniz geri yüklenecektir. Whatsapp onayı yapmak sitemiz sayesinde çok kolay.


Aynı telefondan daha fazla Whatsapp hesabı kullanmak istiyorsanız daha fazla klon uygulaması indirebilir sms onayı iyionay.com dan istediğiniz kadar alabilirsiniz.27/07/2021 16:39:07