+1 Amerika Numara Sms Onay

+1 Amerika Numara Sms Onay

+1 Amerika Numara Sms Onay


Çoğu kişi yabancı bir numaraya sahip olmak isteyebilir. Bu kişilerin arasına bende dahilim çünkü gizlilik ve güvenlik açısından kendi telefon numaramı paylaşmak zorunda kalmıyorum. İnternetin ve teknolojinin sürekli gelişmesi ile beraber bir sürü platform ve vaktimizi telefonda, bilgisayarda veya tablet gibi araçlarda geçirmeye yönelik siteler oyunlar vb. şeyler ortaya çıktı. Bu platformların çıkması ile beraber dolandırıcılık veya Smslerinize düşen bir sürü reklam kötü içerik vb. içerikler size ulaşabiliyor. Bu durumu engellemek için yapabileceğiniz şey çok basit. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti ulaştırmak için çabalıyoruz. Sitemize kayıt olup sadece 1 platform veya 1 ülkenin numarası değil bir sürü numaraya erişip güvenliğinizi garantiye alabilirsiniz. Bu numaralar bir sürü amaç için kullanılabilir. Mesela İnstagram hesabı oluştururken sizden 1 adet numara istiyorsa hemen sitemize kayıt olup istediğiniz numarayla onay yapabilirsiniz. Veya Whatsapp hesabı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede ekstra bir hesap oluşturup dilediğinizce kullanabilir sms onay yaptığınız platformda dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Telefon numaranızı sitelerde iletişim için paylaşmak zorunda kalıyorsanız da platformumuzu kullanabilirsiniz. Alacağınız numara ile bir platforma kayıt olduktan sonra aldığınız numarayı paylaşıp kendi numaranızı koruyabilirsiniz. Daha sağlıklı bir iletişim için sitemizdeki bu hizmetten yararlanmanız tam size göre olacaktır.


Sms Onay Fiyatları


Sms onay fiyatları sitemizde gayet uygun bir şekilde ayarlanmıştır. Sitemize kayıt olduktan sonra panel üzerinden alacağınız ülkenin fiyatlarına bakıp dilediğiniz ülkenin sms onayını alabilirsiniz. Aldığınız numaralar tek kullanımlık ve sanal numaralardan oluşmaktadır. Bu nedenle kendinizi güvene almış olursunuz. 


Numara Onayın Faydaları


Sms onay yapmanın faydalarını özetleyecek olursak :


  • Güvenlikli ve hızlı

  • Kendi numaranızı paylaşmak zorunda kalmama durumu.

  • Daha sağlıklı bir iletişim

  • İstediğiniz kadar hesap açma imkanı vb. faydaları vardır.


Güvenli Ödeme Sistemi


Sitemizin üzerinden ödeme yaparken güvenilir sistemlerden faydalanmaktayız. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde bakiye yükleyebilir yüklediğiniz bakiyeyi dilediğinizce kullanabilirsiniz. Çoğu platformda sms onay ihtiyaçlarınız için site site dolaşmanıza gerek yok. iyionay.com sitesini ziyaret ederek kalitenin tadını çıkarabilirsiniz.


04/07/2021 15:09:46